Group Jelovica Houses Jelovica Windows Jelovica Doors Jelovica
Call us +386 4 51 13 000
  
online catalogue

Find your nearest sales-service centre


Slovenijales trgovina d.o.o., PSC Ljubljana

BTC - Hala 3, Francoska ulica 3
1000 Ljubljana
Slovenija >>
+386 1 541 22 55
trgovina.ljubljana@jelovica.si
Začasni delovni čas:
PON - PET: 10.00 - 20.00
SOB: 10.00 - 15.00
NED in prazniki: zaprto

Slovenijales trgovina d.o.o., PSC Škofja Loka

Kidričeva 58
4220 Škofja Loka
Slovenija >>
+386 4 5113 355
+386 4 5113 374
+386 4 513 27 61
trgovina.skofja.loka@jelovica.si
PON - PET: 9.00 - 17.00
SOB 1. in 3. v mesecu: 8.00 - 12.00

Slovenijales trgovina d.o.o., PSC Kranj

Bleiweisova 30
4000 Kranj
Slovenija >>
+386 4 252 11 11
+386 51 688 394
+386 4 252 11 10
trgovina.kranj@jelovica.si
PON | SRE | ČET | PET: 9.00 - 17.00
TOR: 9.00 - 13.00
SOB: 1. in 3. v mesecu: 8.00 - 12.00

Slovenijales trgovina d.o.o., PSC Novo mesto

Seidlova cesta 25a
8000 Novo mesto
Slovenija >>
+386 7 332 34 44
+386 31 227 580
+386 7 332 34 44
trgovina.novo.mesto@jelovica.si
PON | SRE | ČET | PET: 9.00 - 17.00
TOR: 9.00 - 13.00
SOB: 1. in 3. v mesecu: 8.00 - 12.00

Slovenijales trgovina d.o.o., PSC Murska Sobota

Markišavska 9
9000 Murska Sobota
Slovenija >>
+386 2 522 19 21
+386 31 818 675
+386 2 522 19 25
trgovina.murska.sobota@jelovica.si
Zimski delovni čas:
PON | SRE | ČET | PET: 8.00 - 16.00
TOR: 8.00 - 12.00
SOB: 1. in 3. v mesecu: 8.00 - 12.00

Slovenijales trgovina d.o.o., PSC Maribor

Miklavška cesta 55
2311 Hoče
Slovenija >>
+386 2 420 27 31
+386 51 308 993
trgovina.maribor@jelovica.si
PON - PET: 9.00 - 17.00
SOB 1. in 3. v mesecu: 8.00 - 12.00

Slovenijales trgovina d.o.o., PSC Nova Gorica

Industrijska cesta 4c, (Ind. cona Kromberk)
5000 Nova Gorica
Slovenija >>
+386 5 309 33 51
+386 51 639 517
trgovina.nova.gorica@jelovica.si
PON | SRE | ČET | PET: 9.00 - 17.00
TOR: 9.00 - 13.00
SOB: 1. in 3. v mesecu: 9.00 - 13.00

Trgovina Jelover, Korošec Veronika s.p., Celje

Mariborska 91
3000 Celje
Slovenija >>
+386 3 541 30 50
+386 41 209 549
+386 3 541 30 49
trgovina.celje@jelovica.si
PON | SRE | PET: 8.00 - 16.00
TOR: 8.00 - 18.00

Bavex, d.o.o.

Trubarjeva ulica 12
8210 Trebnje
Slovenija >>
07 3045 640

Nejko Jarc s.p.

Visoko 111
4212 Visoko
Slovenija >>
041 686 898

Tajles d.o.o.

Kidričeva ulica 25a
1236 Trzin
Slovenija >>
01 564 14 06
041 740 010

Mihec Žišt s.p.

Gabernik 5
2314 Zgornja Polskava
Slovenija >>
040 391 357

Nives Zupančič s.p.

Črešnjice 1
8222 Otočec
Slovenija >>
041 861 804

Tajles d.o.o.

Mariborska ulica 14
3210 Slovenske Konjice
Slovenija >>
03 759 03 33
Naša spletna stran za boljše delovanje uporablja piškotke! Želite izvedeti več?
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?